Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Szczebrzeska

Szczebrzeska, Turobin, lubelskie

  • 249 000 zł
  • 170 m²
  • 1 464,71 zł/m²

Zdjęcie

Kinga Marczak

Skontaktuj się

Dom, ul. Szczebrzeska

Szczebrzeska, Turobin, lubelskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

249 000 zł

170 m²

1 464,71 zł/m²

Dom, ul. Szczebrzeska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

249 000 zł 170 m² 1 464,71 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1930

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1930

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (1 464,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 170 m² (153,75 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1930
  •   okna: częściowo wymienione
  • Działka: 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej w dogodnej lokalizacji miasta!
ul. Szczebrzeska, Turobin

Położenie i okolica:

nieruchomość położona w urokliwej miejscowości gminnej z bogatymi tradycjami, pełniącej funkcję lokalnego ośrodka handlowo-usługowego,

budynek zlokalizowany w centrum miejscowości,

w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa, sklep spożywczy Lewiatan, zaś w niedalekiej (...)

Agent

Kinga Marczak

502 649...

502 649 286

84 686 03 05

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kinga Marczak

502 649...

502 649 286

84 686 03 05

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości